Przedłużanie rzęs

Wykonywany przez nasze stylistki zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osób o krótkich i cienkich rzęsach, ale również dla każdej kobiety, która chciałaby na co dzień mieć piękne długie i gęste rzęsy w każdej sytuacji i każdych warunkach bez konieczności ich malowania. Rezultat końcowy aplikacji może być bardzo naturalny lub spektakularny, ponieważ stylizacje dobierane są indywidualnie, tak by każda Klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem.

Metoda 1:1

Aplikacja 1:1 daje najbardziej naturalny efekt, wytuszowanych i przedłużonych rzęs. Metoda ta polega na doklejeniu jednej cienkiej, syntetycznej rzęsy do jednej naturalnej rzęsy. Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie, przez co zapewniają poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpłynie na kondycję rzęs naturalnych.
Czas trwania tego zabiegu to około 1,5 do 2h w zależności od ilości naturalnych rzęs.

Metoda 2D

Metoda 2D polega na przyklejaniu do jednej naturalnej rzęsy, wachlarza stworzonego z dwóch rzęs syntetycznych. Przedłużanie rzęs metodą 2D daje efekt pięknie pogrubionych i zagęszczonych rzęs. Rezulatem tej aplikacji jest zniewalające spojrzenie przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Naturalne rzęsy są pięknie pogrubione i zagęszczone, dzięki temu oczy nabierają wyrazistości i blasku.
Czas trwania tego zabiegu to około 2 do 2,5h w zależności od ilości naturalnych rzęs.

Metoda 3D

Metoda 3D polega na przyklejaniu do jednej naturalnej rzęsy, wachlarza stworzonego z trzech rzęs syntetycznych. Rzęsy używane przy tej metodzie są jeszcze cieńsze niż przy aplikacji 2D i dzięki specjalnej budowie wyglądają bardzo naturalnie. Wyróżniają się pięknym połyskiem oraz są odporne na wszelkie odgniecenia. Zapewniają komfort noszenia, ale też delikatną objętość bez obciążania naturalnych rzęs.
Czas trwania tego zabiegu to około ok. 2,5h w zależności od ilości naturalnych rzęs.

Metoda Russian Volume (4-8D)

Metoda Russian Volume (4-8D) polega na doklejeniu wachlarza złożonego z od czterech do ośmiu syntetycznych włosków do jednej naturalnej rzęsy. Przy czym naturalne rzęsy nie są nadmiernie obciążone, ponieważ do metody tej używa się najcieńszych rzęs dostępnych na rynku. Aplikacja Russian Volume wygląda przepięknie za sprawą idealnie gęstych wachlarzy, które mocno podkreślają oko i nadają mu charakteru. Metoda ta jest idealna dla Pań, które lubią wyrazisty efekt na co dzień. Czas trwania tego zabiegu to około 2,5 do 3h w zależności od ilości naturalnych rzęs.

Metoda Hollywood Effect (8-15D)

Metoda Hollywood Effect polega na stworzeniu wachlarza z 8-15 syntetycznych rzęs i doklejeniu go do jednej naturalnej rzęsy. Efekt jest bardzo spektakularny, oko jest wyjątkowo wyraziste i mocno zagęszczone. Podobnie jak przy metodzie Russian Volume, naturalne rzęsy nie są nadmiernie obciążone, ponieważ używamy ultracienkich rzęs Noble Lashes. Dzięki aplikacji Hollywood Effect możemy cieszyć się bardzo gęstym wachlarzem cieniutkich i lekkich jak piórko rzęs na co dzień. Czas trwania tego zabiegu to około 3 do 3,5h w zależności od ilości naturalnych rzęs.

Efekt Kim Kardashian

Efekt Kim Kardashian uzyskujemy dzięki umieszczeniu w aplikacji rzęs o różnych długościach. Pozwala użyć techniki “ząbkowanej” w celu uzyskania wzoru “rozgwiazdy” jaki można zobaczyć na oku Kim Kardashian. Przedłużanie rzęs Efektem Kim, to obecnie najbardziej poszukiwana metoda przedłużania rzęs przez Klientki. Dzięki metodzie Kim rzęsy są puszyste i nierównomiernie rozłożone. Stylizacja może zostać wykonana zarówno metodą 2D, 3D czy Russian Volume lub Hollywood Effect. Czas trwania tego zabiegu to około 2,5 do 3,5h w zależności od ilości naturalnych rzęs oraz wybranej metody zagęszczenia.

Metoda Hybrydowa

Metoda Hybrydowa to zabieg polegający na przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs, poprzez połączenie metody 1:1 oraz lekkich i mocniejszych objętości w jednej stylizacji. Zastosowanie czterech różnych metod przedłużania rzęs daje efekt stopniowanej gęstości rzęs oraz mocniejszego podniesienia i podkreślenia w zewnętrznego kącika. Dzięki tej stylizacji oko nabiera charakteru i zniewalającego wyglądu “kociego oka”.
Czas trwania tego zabiegu to około ok. 2,5h w zależności od ilości naturalnych rzęs.

Rzęsy z Norki Syberyjskiej

Rzęsy z Norki Syberyjskiej – to produkt naturalny, pozyskiwany z naturalnego futra norki. Rzęsami z Norki Syberyjskiej można wykonać aplikacje metodami zarówno 1:1 jak i 2D lub 3D, czyli od najbardziej naturalnego do mocniejszego efektu. Rzęsy z Norek nie są poddawane zabiegom farbowania, są bardzo delikatne i puszyste w dotyku. Dają naturalniejszy efekt i dłużej „się noszą”. Nie zawierają substancji syntetycznych, barwników i nie powodują uczuleń! Jest to produkt luksusowy, dla bardzo wymagających klientek.
Czas trwania tego zabiegu to około 1,5 do 2,5h w zależności od ilości naturalnych rzęs i wybranej metody zagęszczenia rzęs.

Przedłużanie rzęs dolnych

Przedłużanie rzęs dolnych pozwala wydłużyć, pogrubić oraz zagęścić naturalne rzęsy. Rzęsy używane do tej metody są króciutkie, delikatne oraz naturalnie wywinięte tak aby nie były wyczuwalne podczas codziennego noszenia. Zabieg jest dopełnieniem przedłużania rzęs górnych. Polecany jest przede wszystkim dla osób, które mają bardzo jasne dolne rzęsy, ale także dla Klientek, które chcą zniwelować kontrast pomiędzy dolną a górną powieką podkreśloną przedłużeniem.
Czas trwania tego zabiegu to około 30 min w zależności od ilości naturalnych rzęs.

Cennik usług

Masz pytania? Zadzwoń

505833012

505833012

Masz pytania?

Zadzwoń