Stylizacja Rzęs

Wykonywany przez nasze stylistki zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osób o krótkich i cienkich rzęsach, ale również dla każdej kobiety, która chciałaby na co dzień mieć piękne długie i gęste rzęsy w każdej sytuacji i każdych warunkach bez konieczności ich malowania.

Stylizacja Brwi

Poznaj nasze zabiegi dzięki którym zyskasz brwi, o jakich zawsze marzyłaś! Zabiegi polegają na nadaniu brwiom odpowiedniego kształtu i koloru, tak by pasowały do twarzy, karnacji i koloru włosów, a przy tym wyglądały bardzo naturalnie. Metody stylizacji dopasowujemy indywidualnie, w zależności od stanu i kształtu brwi oraz oczekiwań Klientki.

Lash Lift

Zabieg liftingu, laminacji oraz botoxu rzęs ma za zadanie delikatnie a zarazem długotrwale podkręcić naturalne rzęsy. Rzęsy po zabiegu są uniesione i głęboko odżywione od nasady po same końce, co w rezultacie daje wrażenie, że są one dłuższe i grubsze. Dodatkowo Botox zmiękcza rzęsy, nasyca je minerałami, zapobiega wysuszeniu i łamliwości, oraz zwiększa ich objętość o około 30%.

Szkolenia

Centrum Szkoleniowo – Kosmetycznym One Million Lashes to miejsce, które powstało dzięki pasji i chęci przekazywania wiedzy, umiejętnościom i zdobytym doświadczeniem.
Przeprowadzamy szkolenia z zakresu stylizacji rzęs i brwi, według autorskich metod nauczania i najwyższych standardów. To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do kursantek oraz najwyższa jakość szkoleń, dlatego szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym lub niewielkich grupach.

Opalanie Natryskowe

Opalanie natryskowe Fake Bake jest zabiegiem, polegającym na rozpyleniu mgiełki produktu na powierzchnię skóry. Opalanie natryskowe Fake Bake jest idealne dla każdego kto pragnie zdrowej oraz pięknie opalonej skóry w krótkim czasie.

Depilacja

Depilacja woskiem Lycon to niezwykle skuteczna metoda depilacji, której efekty utrzymują się nawet do kilku tygodni.  Wosk Lycon bezboleśnie usuwa uporczywe włoski nawet o długości 1mm.

Masz pytania? Zadzwoń

505833012