Bon Podarunkowy to idealny prezent dla bliskich lub atrakcyjna forma motywacji pracowników.

 

Osoba obdarowana otrzymuje kwotę dzięki której może skorzystać z szerokiej gamy zabiegów. Każda pozycja w cenniku może być zakupiona za pośrednictwem karty podarunkowej!

 


Minimalna kwota zakupu Vouchera to 100 zł – tę kwotę można przeznaczyć na zakup dowolnego zabiegu z cennika lub wykorzystać w celu nabycia aktualnych promocji w One Million Lashes.

 

Zobacz cennik One Million Lashes: http://www.onemillionlashes.pl/cennik

 

Karty Podarunkowe dostępne są w recepcji Salonu One Million Lashes. Karty można również kupić drogą wysyłkową (płatność przelewem).

W tym przypadku, prosimy o przesłanie e-maila z zamówieniem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

W wiadomości powinny się znaleźć poniższe informacje:

 kwota, na którą ma opiewać Karta Podarunkowa, w przypadku odbioru osobistego: dane osoby, która będzie odbierała Voucher w One Million Lashes,w przypadku wysyłki: adres, pod który Voucher ma zostać wysłany, ewentualne dane do wystawienia noty faktury.

 

 

REGULAMIN KART PODARUNKOWYCH/ VOUCHERów:

 

 1. Vouchery Podarunkowe upoważniają do skorzystania ze wszystkich usług One Million Lashes zgodnie z aktualnie obowiązującą ofertą i zgodnie z wartością vouchera.

 2. Przed planowaną wizytą należy dokonać telefonicznej rezerwacji terminu na wybrany zabieg pod numerem telefonu 505-833-012.

 3. Korzystanie z zabiegów znajdujących się w ofercie One Million Lashes wymaga dokonania rezerwacji co najmniej 3 tygodnie przed datą upływu ważności Vouchera. W przypadku zgłoszenia rezerwacji zabiegu po terminie, o którym mowa w zdaniu pierwszym, One Million Lashes dokona rezerwacji zabiegu wyłącznie w przypadku dostępności poszczególnych zabiegów oraz w terminach zaoferowanych przez One Million Lashes. One Million Lashes nie odpowiada za brak możliwości wykorzystania Vouchera przez Użytkownika w każdym przypadku, gdy zgłoszenie rezerwacji zabiegu nastąpi w okresie krótszym aniżeli 3 tygodnie do daty upływu ważności Vouchera

 4. Użytkownik może korzystać z Vouchera wyłącznie w godzinach otwarcia One Million Lashes, zgodnie z informacją zawartą na stronie internetowej www.onemillionlashes.pl.

 5. Vouchery Podarunkowe można zrealizować jednorazowo lub podzielić w dowolny sposób.

 6. W przypadku braku możliwości przybycia na wizytę w umówionym terminie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 505-833-012 celem ustalenia nowego terminu.

 7. Umówione spotkanie należy odwołać w co najmniej 24 godziny wcześniej.

 8. Nieodwołane wizyty z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem skutkuję potrąceniem z Vouchera 50% kwoty przeznaczonej na umówiony zabieg.

 9. Vouchery Podarunkowe można zrealizować w okresie trzech miesięcy od daty wykupienia – w tym czasie należy dokonać rezerwacji terminu i skorzystać z zabiegów. Po tym czasie niewykorzystana część Vouchera lub cały Voucher traci ważność. Okres ważności Vouchera nie może być przedłużony. Po upływie terminu ważności Vouchera Użytkownik nie ma prawa żądać wykonania Usług lub wypłaty równowartości niewykorzystanych środków.

 10. Voucherów nie można zwrócić lub wymienić na gotówkę w całości lub w części.

 11. Przy realizacji Voucherów Użytkownikowi nie przysługuje prawo wypłaty różnicy między wartością zakupionych Usług i wartością sumy na Karcie. Powyższa różnica może być wykorzystana przez Użytkownika w ramach kolejnych Usług w okresie ważności Karty Podarunkowej.

 12. Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy, jeżeli wartość wykorzystanych Usług, jest wyższa niż wartość punktów zapisanych na Voucherze.


 13. Użytkownik może posługiwać się Voucherem wielokrotnie, do wyczerpania zapisanych na Voucherze środków lub do upływu terminu jej ważności.

 14. One Million Lashes ma prawo odmówić realizacji Vouchera w następujących przypadkach:
  a) upływu terminu ważności Vouchera
  b) braku środków na Karcie Vouchera
  c) uszkodzenia Vouchera w stopniu uniemożliwiającym odczytanie zapisanych na niej danych.

 15. Istnieje możliwość dopłaty do Vouchera, jeśli obdarowywana osoba decyduję się na zabieg droższy niż wartość Vouchera.

 16. Ponieważ Voucher jest kartą na okaziciela, dlatego też One Million Lashes nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z niej przez osoby, które weszły w jej posiadanie bez wiedzy lub woli Nabywcy lub Użytkownika.

 17. Wydawca nie wydaje duplikatów utraconych lub zniszczonych Kart Podarunkowych.

 18. One Million Lashes przyjmuje do realizacji wyłącznie aktywne i nieuszkodzone Vouchery.

 19. Zakup Vouchera jest równoznaczny z akceptacją niniejszeszgo regulaminu.

 

 

 

Szczegółowych informacji udziela recepcja One Million Lashes
tel.: 505833012
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.